Българският шампионат по футбол е спрян заради извънредното положение в

...

Треньорска смяна в ЦСКА, Левски продължава да гази!

Българският шампионат по футбол е спрян поради изключителното състояние в страната и предварителната защита от ковид. Все още не е ясно ще има ли плейофи или не. Футболът липсва на всички нас. ТОПСПОРТ ще ви напомни какво се случи в Първа лига досега - кръг по кръг.

Единадесетият подобен докара до треньорска промяна в ЦСКА. " Червените " отстъпиха с 1:2 на Берое в Стара Загора, след което Люпко Петрович напусна клуба. На негово място застана досегашният анализатор Милош Крушчич.

Самият дуел се разви чудесно за възпитаницита на Александър Томаш. В 31-ата минута Ибрахима Конте даде задатък на домакините, а в 78-ата минута Рубен Бригидо вкара за 2:0. В самия завършек на срещата Али Соу оформи крайното 2:1.

В същото време Левски записа поредна победа и продължи отличното си показване при Петър Хубчев. " Сините " се постановиха с 3:1 вкъщи над Ботев (Враца). Холмар Ейолфсон откри резултата в 12-ата минута. Малко преди да измине половин час игра Найджъл Робърта удвои. В 61-ата минута Даниел Генов върна врачани в срещата. Три минути преди края Паулиньо бе прецизен за 3:1.
 Снимка 445068
Източник:

Шампионът Лудогорец стигна до минимална победа при гостуването си на Дунав. Клаудиу Кешеру вкара единствения гол в мача в 23-ата минута.

XI кръг

Царско село - Черно море 1:1 (0:0)

1:0 Уесли Ната 49`, 1:1 Мирослав Енчев 55`

чк: Мирослав Енчев (Чм) 77`

Левски - Ботев (Враца) 3:1 (2:0)

1:0 Холмар Йорн Ейолфсон 12`, 2:0 Найджъл Роберта 27`, 2:1 Даниел Генов 61`, 3:1 Паулиньо 87`

0:1 Красимир Станоев 50`-д. 1:1 Жоао Аморим 53`, 2:1 Илиас Хасани 67`

Витоша (Бистрица) - Локомотив (Пловдив) 2:3 (0:1)

0:1 Диниш Алмейда 33`, 0:2 Георги Илиев 52`, 1:2 Атанас Кабов 53`, 1:3 Димитър Илиев 66`-д, 2:3 Венцислав Бонев 90`+3`