Българският шампион Лудогорец и Локомотив Пловдив играят при резултат 1:0

...

НА ЖИВО: Лудогорец 1:0 Локомотив Пловдив, Кайо Видал откри

Българският първенец Лудогорец и Локомотив Пловдив играят при резултат 1:0 в една от най-интересните осминафинални борби в шампионата Sesame Купа на България. Кайо Видал откри в 11-ата минута. Срещата на „ Хювефарма Арена “ може да я наблюдавате в директно предаване по  DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата .

Срещата започва с отличен късмет за домакините от Разград, които в четвъртата минута можеха да поведат в резултата. Сон отигра с глава за Квадво Дуа на центъра, който пък технично с едно допиране изведе зад отбраната на гостите Кайо Видал. Бразилецът напредна самичък против Динко Хоркаш, влезе в наказателното поле и вместо да стреля реши да подава за Бърнард Текпетей, само че то бе пресечно от Ефе Али и по-късно стражът на Локомотив улови.

Лудогорец обаче откри резултата в 11-ата минута след сходна обстановка на пропуща с Видал, който този път се реваншира. Гостите пробваха да пресекат една топка в половината на разградчани, която попадна на пътя на Клод Гонсалвеш, който с едно допиране изведе Текпетей чудесно на скорост зад защитата на „ смърфовете “. Ганаецът напредна, влезе в наказателното поле и също не стреля, подавайки за Видал, който този път изпревари Хоркаш и осъществя във вратата му за 1:0.

LIVE   | ЛУДОГОРЕЦ – ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ  1:0

1:0 Кайо Видал 11'