Българският национален отбор до 21 години завърши 2:2 с Казахстан

...

Нова грешна стъпка на лъвчетата по пътя към Евро 2019

Българският народен тим до 21 години приключи 2:2 с Казахстан U21. Това са втори изгубени три точки за " лъвчетата ", откакто в първата среща по пътя към Евро 2019, претърпяха проваляне с 0:1 от Люксембург.

България U21 загуби от Люксембург U21 с 0:1
Младежките ни национали изгубиха от Люксембург, " златна " запаса означи единственото попадение в мача

" Лъвчетата " бяха много безидейни в офанзива

Кирил Десподов откри резултата още в 9-ата минута, само че 11 минути по-късно Жалмукан изравни за гостите. След това двамата с Петко Христов си удариха главите при единоборство за висока топка и се наложи лекарския щаб да влезе на терена, като до края на срещата останаха с превързани глави.

След подновяването на играта за втората част, Тонислав Йорданов удвои, само че малко преди последния съдийски сигнал Омиртаев поряза очакванията на отбора ни и още веднъж върна равенството на " Трейс Арена ".

След четири дни, " лъвчетата " още веднъж се изправят против Казахстан, този път в Астана.