Айнтрахт отново не успя да спечели, след като завърши 1:1

...

Негативната серия на Айнтрахт продължи

Айнтрахт още веднъж не съумя да завоюва, откакто приключи 1:1 в семейството си на Аугсбург. Тимът от Франкфурт няма триумф към този момент в осми следващ мач от Бундеслигата и тази серия го отдалечи от местата, даващи право на присъединяване в евротурнирите. Автогол на Елвис Реджбекай даде преднина на отбора на Оливер Гласнер в средата на първото полувреме, а Ермедин Демирович изравни в 58-ата минута.

Точката е скъпа за Аугсбург, само че след днешната победа на Щутгарт разликата до 16-ото място, което праща на бараж, е единствено четири точки. Предпоследният Шалке пък играе по-късно през днешния ден.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.