Англия победи Швейцария с 2-1, а Република Ирландия и Белгия

...

Англия обърна Швейцария в Лондон, Белгия и Ирландия не се победиха

Англия победи Швейцария с 2-1, а Република Ирландия и Белгия приключиха 2-2 в другарски мачове.

Англичаните не блеснаха, само че въпреки всичко с поврат записаха победа над Швейцария. Швейцарците преобладаваха през първото полувреме и вкараха в 22-ата минута посредством Емболо, а имаха още три положителни шанса да усилят преимуществото си.

След като не използваха възможностите си, Люк Шоу изравни в края на първата част след асистенция Конър Галахър.

През второто полувреме Англия игра много по-добре и стигна до успеха с гол на Хари Кейн от дузпа в 78-ата минута.
 България загуби с 2:1 от Катар в контрола
Пореден срам: Катар се разправи с България в Доха

Победния гол за катарците падна след груба неточност на Николай Михайлов

В същото време Ирландия и Белгия изиграха добър мач на стадион " Авива " в Дъблин. Бачуай даде преднина на Белгия в 12-ата минута. Играчът на Бешикташ реагира добре след паса на Ванакен.

Чиедози Огбене изравни в 35-ата минута. Ванакен още веднъж изведе Белгия напред с гол в 58-ата минута, само че преимуществото на " алените дяволи " бе анулирано от Алън Браун пет минути преди края на мача.