Андреа Белоти донесе обрат за Торино при гостуването на биковете

...

Белоти герой за Торо с майсторски гол

Андреа Белоти донесе поврат за Торино при гостуването на " биковете " на Фрозиноне. Отборът на Валтер Мадзари победи с 2:1, като вторият гол на италианския национал бе много хубав и пристигнал след ножичен удар. В края на първото полувреме Лука Паганини даде задатък на домакините, които обаче не съумяха да задържат преднината си след почивката. В 56-ата минута Белоти изравни с изстрел с глава. Нещата вървяха към тъждество, само че голмайсторът на Торо сподели тежката си дума в 78-ата минута. Тогава се получи безредие пред вратата на Марко Спортиело, а топката се спря в мрежата след акробатично осъществяване на Белоти. Реализаторът към този момент има 10 попадения на сметката си през сезона, а отборът на Мадзари остава в битката за европейските позиции в Серия " А ".