Ахмат и направиха нулево равенство в мач от 16-ия кръг

...

36 удара и нито един гол между Ахмат и Локо М

Ахмат и направиха нулево тъждество в мач от 16-ия кръг на Премиер лигата. Двата тима насочиха общо 36 удара към вратите, само че по този начин и нито един от тях не се трансформира в гол. Домакините са 6-и в класирането с 25 точки, а толкоз имат и " железничарите ", които обаче са с по-лоша голова разлика.

Първото състояние сътвориха футболистите на Локомотив. насочи удар с глава в 13-ата минута, само че избави. Ахмат отговори с рисков изстрел на, блокиран от. В 24-ата минута центрира рисково, само че никой от съотборниците му не съумя да засече топката.
В средата на полувремето домакините останаха без централния си бранител. Венецуелецът се контузи и бе сменен от.

Преди почивката пропусна стопроцентова опция пред вратата на, а от Локо нацели гредата след опит за центриране, който се превърнаа в удар.
През втората част московчани бяха по-активният тим. Едер и пропуснаха да донесат успеха на отбора, воден от. " Железничарите " обаче можеха и да изгубят, в случай че не беше превъзходната интервенция на Коченков след удар на.

За Локо това беше второ следващо нулево тъждество след " хикса " против в Шампионската лига.

Премиер Лига 16 кръг, събота 28 ноември  Ахмат 0:0краен резулат  Локомотив Москва