2:2 приключиха в Свищов местния Академик и Ботев II (Враца). Двубоят

...

Академик и Ботев II завършиха наравно

2:2 завършиха в Свищов локалния Академик и Ботев II (Враца). Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана забавен динамичен мач с много голови положения.
 Академик (Свищов) излиза за победа Академик (Свищов) излиза за победа
Летящ старт за младия врачански отбор. След взаимоотношение с Радослав Захариев, Асен Русинов откри резултата в 37-ата секунда. В 20-ата минута Иван Нешков наказа неточност на противника и откакто преодоля вратаря вкара за 0:2. Футболистите на Ботев бяха близо и до трето попадение. Една от опциите беше на Ивайло Тодоров, който насочи топката с глава в гредата.
 Ботев II (Враца): Младите да решат мача с футболно надиграване Ботев II (Враца): Младите да решат мача с футболно надиграване
 В 35-ата минута обаче капитана на „ студентите “ Иван Ганев понижи от дузпа. Димитър Костадинов сложи точка на разногласието с гола си в 75-ата минута.