1:1 завършиха в Мездра местния Локомотив и Бдин (Видин) в

...

Локомотив и Бдин не излъчиха победител в Мездра

1:1 приключиха в Мездра локалния Локомотив и Бдин (Видин) в другарска среща. Всичко забавно се случи до почивката. Гостите поведоха единствено 120 секунди след началния съдийски сигнал с попадение на Стойчо Стойков, оползотворил пас на Деян Захариев. След още толкоз време пристигна и отговорът на „ железничарите, само че от удара на Николай Ганчев, топката облиза гредата. В 11-ата минута Иван Аспарухов проби отдясно и подаде на Пламен Венелинов който изравни. В 26-ата минута рисков удар на Николай Боянов към вратата на домакините. Десетина минути по-късно Янек Кирилов от Бдин стреля подло. Секунди преди почивката Антонио Йорданов шутира по диагонала, само че видинския пазач Павел Станев избави.

След почивката Александър Веселинов стреля рисково от фаул, към мездренската врата.
 Локо (Мездра) притегли млад вратар Локо (Мездра) притегли млад вратар 4 фев | 09:04  Локо (Мездра) към този момент в цялостен състав Локо (Мездра) към този момент в цялостен състав 3 фев | 17:01  Бдин с експресивен триумф против дубъла на Ботев (Враца) Бдин с експресивен триумф против дубъла на Ботев (Враца) 2 фев | 15:48  Локо (Мездра) победи дубъла на Ботев (Враца) Локо (Мездра) победи дубъла на Ботев (Враца) 29 яну | 14:53  Пропадна контролата на Струмска популярност и Бдин Пропадна контролата на Струмска популярност и Бдин 27 яну | 13:52  Масова инванзия на нападатели в Локо (Мездра) Масова инванзия на нападатели в Локо (Мездра) 27 яну | 13:40 Още от БГ Футбол  Лудогорец възобнови тренировки, Слуга с първо занятие Лудогорец възобнови тренировки, Слуга с първо занятие 5 фев | 15:14 1 0  Ботев 1:1 Септември Ботев 1:1 Септември 5 фев | 15:03 3753 4  Надежда (Доброславци) 1:0 Вихрен - гледай онлайн! Надежда (Доброславци) 1:0 Вихрен - гледай онлайн! 5 фев | 14:52 810 0  Севлиево победи Левски (Карлово) Севлиево победи Левски (Карлово) 5 фев | 14:51 273 0  Дубълът на Етър с експресивен триумф над Локо (Дряново) Дубълът на Етър с експресивен триумф над Локо (Дряново) 5 фев | 14:46 290 4 Виж всички Водещи Новини  ЦСКА 1948 1:0 Миедж - гледай онлайн! ЦСКА 1948 1:0 Миедж - гледай онлайн! 5 фев | 13:32 2851 8  Челси 1:1 Плимут, страховит гол на Аспиликуета и три греди за домакините (гледайте тук) Челси 1:1 Плимут, страховит гол на Аспиликуета и три греди за домакините (гледайте тук) 5 фев | 14:09 2057 4  Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата 5 фев | 08:29 14347 37  Григор Димитров още веднъж с COVID-19 Григор Димитров още веднъж с COVID-19 5 фев | 11:53 9147 19  Влади Зографски даде сполучлив формален старт на българското присъединяване в Пекин Влади Зографски даде сполучлив формален старт на българското присъединяване в Пекин 5 фев | 09:33 11943 12 Класиране Програма