Завръщането на Клаудио Раниери във Висшата лига на Англия не

...

Класен Фирмино и устремен Ливърпул развалиха завръщането на Раниери във Висшата лига

Завръщането на Клаудио Раниери във Висшата лига на Англия не мина добре откакто Уотфорд загуби пагубно против Ливърпул с 0:5 вкъщи.

Раниери, индивидът, който изведе Лестър до купата във Висшата лига, се завърна, с цел да помогне на Уотфорд да оцелее във Висшата лига, само че ще търси значими точки против различен съперник, откакто " алените " на Юрген Клоп просто бяха несъответствуващ противник за тази цел.

Стилът на игра на мърсисайдци на Клоп незабавно докара до резултат, откакто в 9-ата минута на мача Мохамед Салах съвършено откри Садио Мане и сенегалецът вкара своя 100-тен гол във Висшата лига. Той е и трети африканец с подобен триумф (след Дидие Дрогба и самият Салах). В 37-ата минута Роберто Фирмино усили на 0:2.

Бразилецът в 52-ата минута направи резултата типичен. Египетският футболен " фараон " Мо Салах единствено две минути по-късно вкара приказен гол за 0:4, а Роберто Фирмино приключи своя хеттрик в 91-ата минута.
 Юрген Клоп: Нюкасъл ще имат пари да вършат неточности, само че в последна сметка ще реализиран това, което желаят

" Свраките " ще има обезпечено присъединяване в Шампионската лига след няколко години, разяснява експертът

Убедителната победа връща Ливърпул на върха на таблицата с 18 точки след осем мача, пред Челси с 16 и Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед с 14 точки. Уотфорд са 15 -и със единствено 7 извоювани точки.