Игри по женски
Запитвали ли сте се по какъв начин се държите, когато стартирате връзка? Много постоянно в опити да изглеждаме леко незаинтересовани и недостъпни, като че ли бягаме от личното си аз. Изграждаме си една тактика на държание и чакаме да забележим резултата, който от време на време въобще не е този, който желаеме. В един миг ставаме толкоз комплицирани за схващане, че някои мъже избират да си тръгнат, вместо дори и да опитат. А ще е толкоз по-лесно, в случай че просто сме себе си, без да се придържаме към някакви измислени правила и женски хитринки.
Но дано забележим кои са най – честите игри, които играем в опити да спечелим принца на белия кон.
Играта на чакането
Никак не обичате да чакате, нали? Кой обича в действителност? А ние постоянно сме на правилото “Нека той ме чака. Ако в действителност е заинтригуван, ще го направи! ” Могат да минат и дни преди да се решим да си вдигнем телефона, с цел да не изглеждаме прекомерно лесни.
Доста неправилна тактичност и прекомерно изнервяща даже за най-търпеливия.
Играта на труднодостъпната
Държите се като че ли не сте разчувствани, чакате колкото се може по-дълго, преди да се обадите след първа среща, вършиме се на доста заети. Познато, нали?
Да, малко напрежение може и да усили желанието. Това сигурно е метод да ревизирате дали той има мощен интерес, само че и тук си има някакви правила. Тази игра може доста бързо да убие интереса на всеки мъж. Мъжете желаят нещата да се случват, а не да нямат визия дали в действителност сте заинтригувани.
Играта на психологическия тормоз
Казвате противоположното на това, което желаете, с цел да направи тъкмо това, което желаете. Доста объркващо, нали? Казано по малко по друг метод - желаете да четат мислите ви, тъй като смятате, че в случай че той в действителност се интересува, ще разбере какво се случва в главата ви. Това несъмнено единствено ние го можем! Да объркаме някой дотам, че да не е наясно ние не желаеме или той не може.
Играта на мълчанието
Мълчите, тъй като сте афектирани, а той си няма и на концепция какво се случва и за какво се цупите…отново. Май просто от време на време имаме потребност да дразним някой, с цел да си потвърждаваме, че сме.. дами! Но в случай че и на нас ни приложат тази тактичност, надали ще се усещаме удобно.
Играта на въпросите
На всеки мъж му е до болежка прочут въпросът “Изглеждам ли прекомерно дебела в тези дънки? " Искаме да се уверим, че ни намират за неотразими. Ами, в случай че не се случи? Aко попаднем на мъж, който не схваща от реторични въпроси и изиска да е прям с нас и да ни каже, че дънките са ни леко отеснели да вземем за пример?
Играта " би трябвало да поговорим "
Тя нормално стартира в най-неподходящия за мъжа миг и завършва с бърборене, в случай че не ни изслушат деликатно или не дай си Боже въобще не ни извърнат внимание. С каква цел го вършим ли? Ясно, че още веднъж желаеме да притеглим внимание и да проверим дали сме по-важни от мача по малкия екран да вземем за пример.
Играта на ултиматумите
Това е най-подлата игра. Никой мъж не желае да бъде притискан и заплашван. Всъщност надали някоя от нас също би го желала. А не рядко прибягваме и до тази игра, когато желаеме да реализираме дадена цел.
Да спечелиш сърцето на някого не е най-лесното нещо на света. И още по-трудно е да го задържиш за цялостен живот. Но в случай че сме решили, че това е нашият човек и в действителност желаеме да сме с него, надали по-добрият вид е да играем игри. Да се вършим на недостъпни може и да е занимателно и да е наложителна част от женската “програма ”, само че до избран миг. Започнем ли да бъдем това, което в действителност не сме и преиграем ли, сигурно не ни чака хепи енд. Защото стойностните мъже (нали такива желаеме до себе си?) избират да виждат откровени и спонтанни дами, а не такива, които обмислят пет минути, с цел да не наподобяват лесни или смешни. Не тормозим ли сами себе си, когато се увлечем в игричките? Защо не се оставяме на същинското си Аз и на любовта, а си вършим сметки даже, когато знаем, че точно с любовта си ще платим за тях?
Затова идващият път, в който ви предложат да отидете на кино още на втората среща, не го премисляйте два часа, а просто го направете! Какво по-хубаво от това да си същински, в случай че търсиш нещо същинско! Та нали би трябвало да харесат тъкмо теб, такава, каквато си!
Но дано забележим кои са най – честите игри, които играем в опити да спечелим принца на белия кон.
Играта на чакането
Никак не обичате да чакате, нали? Кой обича в действителност? А ние постоянно сме на правилото “Нека той ме чака. Ако в действителност е заинтригуван, ще го направи! ” Могат да минат и дни преди да се решим да си вдигнем телефона, с цел да не изглеждаме прекомерно лесни.
Доста неправилна тактичност и прекомерно изнервяща даже за най-търпеливия.
Играта на труднодостъпната
Държите се като че ли не сте разчувствани, чакате колкото се може по-дълго, преди да се обадите след първа среща, вършиме се на доста заети. Познато, нали?
Да, малко напрежение може и да усили желанието. Това сигурно е метод да ревизирате дали той има мощен интерес, само че и тук си има някакви правила. Тази игра може доста бързо да убие интереса на всеки мъж. Мъжете желаят нещата да се случват, а не да нямат визия дали в действителност сте заинтригувани.
Играта на психологическия тормоз
Казвате противоположното на това, което желаете, с цел да направи тъкмо това, което желаете. Доста объркващо, нали? Казано по малко по друг метод - желаете да четат мислите ви, тъй като смятате, че в случай че той в действителност се интересува, ще разбере какво се случва в главата ви. Това несъмнено единствено ние го можем! Да объркаме някой дотам, че да не е наясно ние не желаеме или той не може.
Играта на мълчанието
Мълчите, тъй като сте афектирани, а той си няма и на концепция какво се случва и за какво се цупите…отново. Май просто от време на време имаме потребност да дразним някой, с цел да си потвърждаваме, че сме.. дами! Но в случай че и на нас ни приложат тази тактичност, надали ще се усещаме удобно.
Играта на въпросите
На всеки мъж му е до болежка прочут въпросът “Изглеждам ли прекомерно дебела в тези дънки? " Искаме да се уверим, че ни намират за неотразими. Ами, в случай че не се случи? Aко попаднем на мъж, който не схваща от реторични въпроси и изиска да е прям с нас и да ни каже, че дънките са ни леко отеснели да вземем за пример?
Играта " би трябвало да поговорим "
Тя нормално стартира в най-неподходящия за мъжа миг и завършва с бърборене, в случай че не ни изслушат деликатно или не дай си Боже въобще не ни извърнат внимание. С каква цел го вършим ли? Ясно, че още веднъж желаеме да притеглим внимание и да проверим дали сме по-важни от мача по малкия екран да вземем за пример.
Играта на ултиматумите
Това е най-подлата игра. Никой мъж не желае да бъде притискан и заплашван. Всъщност надали някоя от нас също би го желала. А не рядко прибягваме и до тази игра, когато желаеме да реализираме дадена цел.
Да спечелиш сърцето на някого не е най-лесното нещо на света. И още по-трудно е да го задържиш за цялостен живот. Но в случай че сме решили, че това е нашият човек и в действителност желаеме да сме с него, надали по-добрият вид е да играем игри. Да се вършим на недостъпни може и да е занимателно и да е наложителна част от женската “програма ”, само че до избран миг. Започнем ли да бъдем това, което в действителност не сме и преиграем ли, сигурно не ни чака хепи енд. Защото стойностните мъже (нали такива желаеме до себе си?) избират да виждат откровени и спонтанни дами, а не такива, които обмислят пет минути, с цел да не наподобяват лесни или смешни. Не тормозим ли сами себе си, когато се увлечем в игричките? Защо не се оставяме на същинското си Аз и на любовта, а си вършим сметки даже, когато знаем, че точно с любовта си ще платим за тях?
Затова идващият път, в който ви предложат да отидете на кино още на втората среща, не го премисляйте два часа, а просто го направете! Какво по-хубаво от това да си същински, в случай че търсиш нещо същинско! Та нали би трябвало да харесат тъкмо теб, такава, каквато си!
Източник: hera.bg
КОМЕНТАРИ




