Вратарят на Левски Пламен Андреев даде мнението си след равенството

...

Андреев: Обещавам на феновете в най-скоро време да ги зарадваме с положителен резултат

Вратарят на Левски Пламен Андреев даде мнението си след равенството на своя отбор с ЦСКА 1948. “Сини ” и “червени ” приключиха 0:0, като това е четвърти следващ дуел без триумф за момчетата на Мъри Стоилов.
 Здрав мач сред Левски и ЦСКА 1948 остави Здрав мач сред Левски и ЦСКА 1948 остави " сините " още веднъж без победа
“Да, орпеделено сме разочаровани. Четвърти следващ мач не можем да вземем трите точки, само че това е малшанс и с времето всички ще се оправи.

Хората не стопират да ни поддържат, благодарим им. Обещавам в най-скоро време да ги зарадваме с позитивен резултат. Отиваме във Варна за 6 точки, уповавам се да се приберем с тях ”, съобщи Андреев.