ВМРО си гарантира мощна подкрепа в София, благодарение на своя

...
ВМРО си гарантира мощна подкрепа в София, благодарение на своя
Коментари Харесай

Таксиметровите шофьори в София си избраха партия, която да подкрепят! Не е нито една от големите

ВМРО си подсигурява мощна поддръжка в София, с помощта на своя столичен водач Карлос Контрера.

От няколко дни общинският консултант стартира интензивно предлагането си такситата да имат право да возят пасажери в бус лентата.
„ Това ще облекчи ужасно доста трафика, а и ще е изключително потребно за потребителите на тази услуга. В съвсем всички огромни градове таксиметровият транспорт е позволен в бус лентата, тъй като и това е тип градски превоз. В София има над 6000 таксита, които са част от задръстения трафик в града. Промяна в закона в посока разрешаване на таксиметровите коли да возят клиенти в лентата за градски превоз, ще е наш приоритет “, показа Контрера.
Таксиметровият отрасъл от години има претенции в тази тенденция, само че в никакъв случай до момента партия не им е обърнала внимание. Ангажирането на Вътрешна македонска революционна организация с казуса сигурно ще донесе прилив от гласове към партията от признателни водачи, че някой им подава ръка.
Източник: 7dnibulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР