Витоша (Бистрица) и Дунав направиха миролюбиво 1:1. Двата отбора играха

...

Витоша и Дунав направиха миролюбиво 1:1

Витоша (Бистрица) и Дунав направиха миролюбиво 1:1. Двата тима играха доста внимателно. Голове въпреки всичко имаше. Румен Гьонов от състава на домакините си изкара втори жълт картон. Гостите нямаха шансове в заключителните минути да оползотворят численото си предимство.
 Витоша - Дунав 1:1, Гъргоров откри от дузпа, Христов изравни онлайн
Витоша - Дунав 1:1, Гъргоров откри от дузпа, Христов изравни

Двата тима се срещат за десети път в последните три сезона

Първото полувреме би заело челно място в класацията: " Най-скучни 45 минути, сезон 2019-2020 ". В него и двата тима играха доста внимателно и в това време грешаха постоянно.

В средата на частта гостите си заработиха три жълти картона, а малко по-късно Емил Гъргоров уцели греда от непряк директен свободен удар. Макенджиев сигурно щеше да избави, в случай че топката беше в очертанията на вратата.

Гостите бяха с една концепция по-малко пасивни в полувреме, в което Вълков не даде нито секунда добавено време.