Валери Божинов блесна и прати Левски в евротурнирите. Божигол се

...

Божигол прати Левски в Европа

Валери Божинов блесна и прати Левски в евротурнирите. Божигол се появи като запаса през второто полувреме и единствено няколко минути по-късно (в 72-ата мин.) наниза с глава победния гол за „ сините “ във вратата на Етър (1:0) след меко центриране на Живко Миланов. Това се оказа и единственото попадение в мача бараж за място в Лига Европа. Преди гола на „ Герена “ нямаше изключително забавни случки. След това мачът се раздвижи, като и отборът от Велико Търново имаше своите шансове. Но те не съумяха и Красимир Балъков приключи кариерата си като треньор на Етър със загуба. От на следващия ден той се концентрира напълно върху националния тим. Левски пък печели за трета поредна година този бараж откакто първо „ сините “ биха Верея с дузпи, а предишния май надиграха Черно море.

Очайквайте видео скоро!

В началото на второто полувреме пък почитателите на Левски подсетиха за себе си в отрицателен аспект. Те съумяха краткотрайно да прекъснат мача. Мощна димка гръмна до терена на " Георги Аспарухов " и растла по терена доста гъста завеса от дим. Очевидно газовете не бяха приятни на футболистите, които заедно започнаха да покриват лицата си фланелки, с цел да могат да дишат. Реферът Волен Чинков изчака димът да се разсее преди да възобнови играта.
Източник: standartnews.com