Уулвърхямптън сложи край на негативната си серия от мачове без

...

Мощта на Адама Траоре донесе ценен успех за Уулвс

Уулвърхямптън постави завършек на отрицателната си серия от мачове без победа. Тази вечер селекцията на Нуно Ешпирито Санто завоюва визитата си на Фулъм с 1:0. По този метод " вълците " събраха 38 точки, до момента в който " котиджърс " са 26, тъкмо под чертата.

Единственото попадение в британската столица падна във втората минута на даденото от съдията продължение. Фабио Силва пусна отличен пас в вероятност за Адама Траоре. Испанецът употребява своята мощност, с цел да си завоюва преднина по отношение на вражеската тима, а след това разстреля Алфонс Ареола с мощен шут под гредата.
 Висшата лига отдава последна респект на принц Филип

Мачовете от следващия кръг стартират с минута безмълвие

Преди това в края на първото полувреме, ВАР анулира различен гол на Уулвс поради засада на Уилиян Жозе.

В идващия кръг Уулвърхямптън има късмет да запише три точки против последния Шефийлд Юнайтед. Тежката серия мачове за Фулъм продължава с посещение на Арсенал.

ФУЛЪМ - УУЛВЪРХЯМПТЪН 0:1

0:1 Траоре (90+2 " )