Успя ли премиерът Кирил Петков да избегне блокадата и да

...
Успя ли премиерът Кирил Петков да избегне блокадата и да
Коментари Харесай

Как Петков избяга от блокадата пред дома си и отиде на работа

Успя ли министър председателят Кирил Петков да избегне блокадата и да отиде на работа?

Тази заран евродепутатът Ангел Джамбазки доведи симпатизанти на Вътрешна македонска революционна организация пред дома на министър-председателя.

Във фейсбук Джамбазки съобщи, че не приема оттегляне от българския народен интерес по въпроса за Северна Македония и по тази причина чака премиера, с цел да му зададе въпроси като поданик, а не като евродепутат.

По-късно Джамбазки сподели пред Българска национална телевизия, че от публицисти схванал, че „ храбрият “ министър-председател се е измъкнал от някакъв заден излаз, бягайки позорно.

„ Защо притеснявате хората? Аз пребивавам тук и този сеир, който вършиме, не ми е прелестен “, показа дама, която живее в региона.

„ Какъв сеир!? Давате някакви оценки и си мислите, че вашето мнение тежи повече от моето, с което не съм склонен “, отговори й евродепутатът.

"Има друго място, където може да задавате въпроси. Запознайте се със законите! Тротоарите не са за това. За всяко едно нещо се заплаща – за столче, за масичка ", отвърна го тя, написа Блиц.

Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР