Уникално слаб Левски заслужено отпадна от Лига Европа. Сините паднаха

...

Трагичен Левски изхвръкна от Европа

Уникално слаб Левски справедливо отпадна от Лига Европа. " Сините " паднаха 1:2 от Хайдук Сплит и с общ резултат 1:3 се насочват към вътрешното състезание. На Герена сигурно би трябвало да се замислят дали имат верен треньор, състезателен шеф.

Дали Нар, Бабатунде са упражнявали професионално футбол. Дали Мапуку е научил правилото за засада или го кара на подбив.

Хайдук изтърва към 6-7 невероятни положения. куриоз на месеца в света може да стане това, при което топката сигурно влизаше във вратата на Левски, само че нападател на гостите я спра на голлинията и му свириха засада. Уникално безхаберие!

Заслужено футболът санкционира сходни изяви. Левски поведе посредством резервата Буш, който засече с глава центриране в 69-ата минута. Явно хърватите не се трогнаха, преценявайки силите на терена. И нанесоха бърз удар.

Резервата Оданза изравни в 80-ата минута с малко шанс, а в 85-ата минута Ерцег отстрани домакините с удар отвън пеналта.

Единственото опрощение на Левски е неналичието на аудитория. Те беше пред бранш " А " и даде сърцето си до последната секунда. Но при толкоз безхаберен тим няма с какво да помогне даже от трибуните.
Източник: offnews.bg