Украйна си отвори шансове за класиране напред на Евро 2021.

...

Украйна би РС Македония, съседите пред отпадане

Украйна си отвори шансове за класиране напред на Евро 2021. Тимът на Шевченко победи районен съд Македония с 2:1 и към този момент има три точки. Съседите ни обаче са пред отпадане, след втора поредна загуба в групата.

В 29-та минута Караваев засече топката от корнер и отклони към непокрития Ярмоленко, който от непосредствена близост с невисок удар в средата на вратата, откри!

След 5 минути - второ попадение за украинците. Яремчук бе изведен добре от десния фланг, без никакво напрежение нападателят се измъкна чудесно от засадата, напредна самичък против вратаря на Северна Македония и с лекост съумя да се разпише с удар в близкия ъгъл - 2:0.

Въпреки надмошието на украинците, районен съд Македония понижи резултата от дузпа. Това стана в 57-та мин., като прецизен в добавката бе Алиоски.

В 82-та мин - дузпа и за украинците,след намесата на ВАР за игра с ръка в наказателното поле.

Ударът на Малиновскиобаче бе блокиран от вратаря на Северна Македония!

Все отново това не се оказа съдбовно за украинците и те завоюваха мача.
Източник: standartnews.com