ЦСКА-София разгроми с 4:0 резервния тим на турския първодивизионен Аланияспор

...

"ЦСКА-София" вкара 4 гола в първия си мач за 2021 г.

" ЦСКА-София " разгроми с 4:0 аварийния отбор на турския първодивизионен " Аланияспор " в първата си контрола за годината. Това беше и първа инспекция за тима по време на лагера в Турция.

Треньорът Бруно Акрапович реши да пусне измежду титулярите младия Радослав Живков. В 9-ата мин. той притисна вратаря на домакините, който сбърка и португалецът Тиаго Родригес откри резултата. Само минута по-късно Тиаго асистира на ирландеца Греъм Кери, който удвои.

В 15-ата мин. хубав гол на Али Соу беше анулиран поради засада на Живков. В 42-ата мин. Соу въпреки всичко вкара постоянно попадение, след пас на Кери. След почивката Акрапович смени целия тим. В 62-ата мин. бе отсъдена дузпа за нарушаване на Енрике Рафаел, а от наказателния удар Георги Йомов оформи крайния резултат.

В сряда " ЦСКА-София " играе против полския " Стал " (Миелец) от 16:00 ч., а на 17 януари против различен полски тим - " Заглембе " (Любин). И двата мача ще се предават по " Диема спорт ".

Източник: segabg.com