ЦСКА - София победи в контрола Ботев (Враца) с 2:0.

...

ЦСКА би Ботев с два бързи гола

ЦСКА - София победи в контрола Ботев (Враца) с 2:0. Двете попадения за тима на " алените " паднаха през второто полувреме в границите на по-малко от 120 секунди. Първо от дузпа в 77-ата Томи Юрич откри резултата, а за нарушаването си Петко Ганев бе изпъден. По-малко от две минути по-късно пък Греъм Кери осъществя втория гол за домакините, а британецът влезе като запаса на „ Армията ” и несъмнено бе най-трудният за запазване състезател от защитата на отбора на Антони Здравков. Това бе и единствената публична инспекция на ЦСКА преди рестарта на българския шампионат, който се възобновява идния петък. На трибуните участваха притежателят на ЦСКА - Гриша Ганчев, както и почетният президент на клуба Димитър Пенев. Селекционерът на България Георги Дерменджиев също гледаше контролната среща.
Източник: standartnews.com