ЦСКА Москва показа завидно чувство за хумор и самоирония, след

...

ЦСКА Москва пусна клип за разградския погром с ограничение „18+”

ЦСКА Москва сподели забележително възприятие за комизъм и самоирония, откакто отсрочи с 4 дни публикуването на репортаж от печалния си конфликт с Лудогорец в групите на Лига Европа. „ Армейците” бяха пометени с 1:5, записвайки една от най-тежките си загуби в европейските шампионати, само че пък одобриха резултата с класа.

Дългото съвсем 12 минути видео бе отдадено на подготовката, отпътуването и вълненията измежду почитателите преди мача в Разград. След това клипът продължава с най-интересните моменти от самия мач, само че момент преди да започва извадката от второто полувреме – в което Лудогорец наниза и 5-те си попадения – картината стопира, а на екрана се появява следното известие: „ Следващите фрагменти са предопределени извънредно за лица над 18 години. Настоятелно предлагаме на мощно впечатлителните хора и тези със слаби нерви да отместят взор от екрана, а също и на бременните дами.”