ЦСКА 1948 победи с 2:1 Ханза (Росток) в първата си

...

Ексклузивно! Страхотен дебют за Янчев начело на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 победи с 2:1 Ханза (Росток) в първата си контрола на лагера в Турция. „ Червените “ изостанаха в резултата още в 6-ата минута, откакто Ферук означи с глава. В последните минути обаче ЦСКА 1948 реализира цялостен поврат против второвизионния немски тим. Той пристигна след голове на Парвиз Умарбаев и новото попълнение Педриньо, предава Блиц Спорт.

Мачът беше всекидневен дебют за новия ментор на ЦСКА 1948 Тодор Янчев.

В шестата минута нидерландският нападател Джон Ферук откри резултата след корнер. Нападателят на Ханза беше изтърван от Симеон Петров и с глава вкара на Даниел Наумов.

През първото полувреме германците имаха още няколко обстановки, като един път българският национал трябваше да отбива мощен изстрел.

След почивката Ханза още веднъж стартира по-активно, само че последователно футболистите на Тодор Янчев изравниха играта. В 70-ата минута появилият се на промяна Педриньо стреля рисково, само че топката беше изчистена в корнер. След пет минути Парвиз Умарбаев изравни с прецизен удар в далечния ъгъл след подаване на Карлос Охене – 1:1.

В края блесна лявото крило Ангел Бастунов. Той проби по фланга и подаде точно на Педриньо и бразилецът донесе успеха на ЦСКА 1948 – 2:1.

ЦСКА 1948 – Ханза (Росток) 2:1
0:1 Джон Ферук (6), 1:1 Парвиз Умарбаев (75), 2:1 Педриньо (88)

Стартовите сформира:

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 22. Реян Даскалов, 87. Симеон Петров, 14. Елитон, 2. Джонатан Перейра, 58. Октавио, 18. Ивайло Чочев, 7. Марио Топузов, 10. Георги Русев, 99. Радослав Кирилов, 9. Александър Колев
Треньор: Тодор Янчев

Ханза: 1. Колке, 4. Рошбах, 7. Хайдхарт, 34. Фрьоде, 8. Райн, 14. Ингелсон, 5. Дрезел, 10. Дулжевич, 13. Шумахер, 18. Фероек, 15. Ван Дронгелен.
Треньор: Патрик Глокнер
Източник: 7dnibulgaria.bg