Треньорът на Славия - Златомир Загорчич, коментира победата над Ботев

...

Загорчич: Спечелихме мача абсолютно заслужено

Треньорът на Славия - Златомир Загорчич, разяснява успеха над Ботев (Пловдив) с 1:0 в мача от 24-ия кръг на Първа лига по футбол: „ Изиграхме един мощен мач. Аз съм удовлетворен от това, което показахме и второто полувреме. 10-15 минути преди края не ми хареса доста това, което видях и съперникът можеше да ни вкара гол. Ние спечелихме мача безусловно справедливо.

Аз съм удовлетворен от това, че сътворяваме положения. В избрани моменти ще влизат повече голове, уповавам се в идващите мачове да осъществяваме повече обстановки.

Искам момчетата да се раздават на повече от 100 %. Когато вдигнат ръка и кажат, не мога повече, имаме момчета, които да ги заменят и да се раздадат те. Трябва да продължаваме по същия метод и да си преследваме точките “.
Източник: bnr.bg