Треньорът на Лацио Маурицио Сари не бе доволен след поражението

...

Сари: Проблемът на Лацио е психологически

Треньорът на Лацио Маурицио Сари не бе удовлетворен след провалянето от Лече с 1:2. Той счита, че казусът на играчите му е психически и той още веднъж се е показал в този мач.

" Това бе необикновен мач. Играхме на високо равнище в първите 30 минути и създадохме доста положения, като не дадохме съвсем нищо на Лече. След почивката обаче тотално загубихме темп. Лесно е да се оправдаем с физическата подготовка. Това е прекомерно обикновено оправдание. Ние просто се изключихме и подарихме мача на противника. Явно имаме психически проблем в Лацио. Успявахме да го направляваме през по-голяма част от сезона, само че през днешния ден се появи още веднъж. Щом загубихме по този метод от Лече, значи не сме на равнището, на което си представяхме. Проблемът не е в тактиката, казусът е в 25 глави ", счита Сари.

Снимки: Imago