Треньорът на Ботев (Враца) Сашо Ангелов остана доволен след победата

...

Сашо Ангелов: Момчетата дадоха сърце и душа

Треньорът на Ботев (Враца) Сашо Ангелов остана удовлетворен след успеха с 2:1 на неговия тим над Етър.

" Като цяло нашият тим желаеше повече успеха и направих корекции на полувремето. Благодарение на Господ се получи. Резултатът е най-съществен. Момчетата дадоха сърце и душа.

Усещам напрежение в тима, евентуално от неналичието на победи и дребния ни точков актив. Трябва да имаме по-голяма воля и темперамент за победа.

Това е трети мач, в който трансформирам схемата, тимът е привикнал на тези ротации. Момчетата направиха това, което желаех от тях, като се изключи първите 30 минути.

Като цяло нашият тим се пробва да играе футбол от началото на сезона, само че това очевидно не е нашия метод. Желанието и волята е пътят към триумфи, явно ", съобщи Ангелов.
 Ботев (Враца) победи Етър с 2:1