Трагично представяне на Манчестър Юнайтед през нови сезон в Англия.

...

Манчестър Юн стана за смях! Кой се изгаври отново с тима

Трагично показване на Манчестър Юнайтед през нови сезон в Англия. Срамът към този момент е огромен и напрежението на " олд Трафорд " ще се повишава още.

Някогашният доминант в британския футбол  позволи четвърта поредна загуба от Брайтън във Висшата лига след 1:3 на " Олд Трафорд "  в петия кръг.
-->
Представянето на " алените дяволи " през днешния ден отново не бе дейно, а  " чайките " по табиет ги наказаха с съвършени офанзиви, като се възползваха и от пропуските на противника.

Отборът на Роберто Де Дзерби поведе с 3:0 след голове на Дани Уелбек, Паскал Грос и Жоао Педро преди младият Ханибал да върне попадение за домакините.

Юнайтед позволи най-малко два гола във вратата си в четвърти следващ мач от Висшата лига, което не се бе случвало от 70-те години на предишния век.

Това е трета загуба за отбора през сезона след тези от Тотнъм и Арсенал. Така мениджърското място на нидерландеца Ерик Тен Хаг е под сериозна заплата.
Източник: standartnews.com