Тотнъм загуби с класическото 0:3 от Кристъл Палас в лондонското

...

Тотнъм отнесе три шамара от Кристъл Палас и сдаде първото място

Тотнъм загуби с класическото 0:3 от Кристъл Палас в лондонското дерби от четвъртия кръг на британската Висша лига.

" Шпорите " дойдоха на " Селхръст Парк " със самочувствието на единствения отбор с цялостен актив точки, както и единственият, който не бе позволил гол във вратата си.

Джафет Танганга бе изпъден след два жълти картона, които бяха получени в границите на пет минути. " Орлите " се възползваха от численото си предимство и стигнаха до триумф след голове на Уилфред Заха (76`) от дузпа и Палас Одсон Едуар (84`, 90+2`)

Така досегашният водач Тотнъм остана с 10 точки и отстъпи първото си място, откакто Манчестър Юнайтед победи Нюкасъл с 4:1 в различен мач от шампионата през днешния ден.
 Кристиано Роналдо се завърна на
Кристиано Роналдо се завърна на " Олд Трафорд " с два гола при успеха на Юнайтед над Нюкасъл

" Червените дяволи " се постановиха с 4:1