Тези дни в европейския футбол няма мачове с участието на

...

Геройство в мирно време: Или как се стигна от 0:4 в 80-ата до 4:4 в края

Тези дни в европейския футбол няма мачове с присъединяване на грандовете. Оставили сме на мира да се се приготвят Реал и Барселона, Юнайтед и Сити, Байерн и Ювентус.

Единственото футболно развлечение на високо ниво са контролите на националните тимове.

Но това не значи, че няма мачове, за които да се приказва и написа в медиите. Един от тях може да бъде охарактеризиран като същинско мъжество в спокойно време, без значение че е част от петото равнище на британския футбол.

Според някои източници до 80-ата, съгласно други до 82-ата минута, Кидърминстър Хариърс водел с безапелационното 4:0 на гостуващия Солфърд Сити. И тогава почнал обратът. Вярвате или не мачът приключил 4:4, като Солфърд се добрал до равенството в 96-ата минута след в началото избавена дузпа и добавка.