Тежките дни за Юрген Клоп и Ливърпул в английското първенство

...

Психясал вратар закопа Ливърпул в дербито на Англия

Тежките дни за Юрген Клоп и Ливърпул в британското състезание не престават.

За похлупак на множеството травми на основни играчи, в този момент отборът бе закопан от вратаря Алисон в дербито на " Анфийлд " с Манчестър Сити..

Равностоен до един момент мач бе изгубен с 1:4 поради безумни неточности на вратаря, пратил два пъти топката в краката на противниковите нападатели.

Това е безумно показване от вратар от класата на Алисон, един от най-хубавите в света.

След нулево първо полувреме и изпусната дузпа от Гюндоган, той откри през втората част за гостите. Последва равнене от дузпа на Салах, с цел да дойдат безумията на Алисон. Пак Гюндоган и Стърлинг са въцзполбзваха от тях за 3:1, а хубав гол на младока Фоудън донесе изразителната победа на Сити.

Това е трета поредна загуба на Ливърпул на митичния " Анфийлд ", къдзето не бе губил близо четири години.

Шампионите към този момент са 10 точки зад лидера Манчестър Сити, който сега наподобява любимец за продобиване на купата в този чудноват футболен сезон.
Източник: standartnews.com