Търкулнало се гърнето и си намерило похлупак Така гласи един

...
Търкулнало се гърнето и си намерило похлупак Така гласи един
Коментари Харесай

По-голям плейбой от Гришо му става треньор

Търкулнало се гърнето и си намерило капак Така гласи един от мненията на днешната вест, че Григор Димитров си е намерил нов треньор след раздялата с венецуелеца Дани Валверду. Бившият чешки тенисист Радек Щепанек влиза в щаба на българина по рекомендация на Андре Агаси, заяви спортният уебсайт essentiallysports.com.

40-годишният Щепанек не беше измежду най-големите имена на корта, само че пък се прочу с любовните си достижения измежду колежките. Както и с ехидния коментар на най-голямата уста в тениса Джон Макенроу: " Не съм виждал толкоз противен мъж, на който толкоз доста да му върви с дамите ".

Все отново чехът записа много триумфи на двойки, като подвигна 18 трофеи, включително два трофея от Големия шлема в тандем с индиеца Леандер Паеш - Australian Open през 2012 година и US Open през 2013 година Освен товаспечели два пъти купа " Дейвис " (2012 и 2013) и бронзов орден на смесени двойки от летните олимпийски игри в Рио де Жанейро през 2016 година Достигал е до №8 в листата на АТП и и №4 при двойките. Операция на гърба постави завършек на кариерата му.

Също като Гришо, Радек хвърляше доста старания и на нежния фронт. Той беше благоприятен с Мартина Хингис, на косъм беше да се ожени за друга някогашна номер 1 в света – Петра Квитова. Двамата скъсаха през 2014 година, като чехът разгласи тържествено, че стопира да излиза с колежки.  Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР