Талантливата благагоевградска тенисистка Ванеса Пилевска спечели турнира CHAMPIONS BOWL България

...

Млада тенисистка от Благоевград се класира за силен турнир в Хърватия

Талантливата благагоевградска тенисистка Ванеса Пилевска завоюва шампионата CHAMPIONS BOWL България в София. Така тя закупи правото да съставлява България на финалния шампионат от веригата в хърватския град Умаг. Ванеса Пилевска завоюва през днешния ден безапелационно конкуренцията в столицата при девойки до 12 години в конкуренцията на още 15 най-хубави девойки в тази възраст у нас. Тя е състезателка на Търговска колегия Благоевград. Финалният шампионат на CHAMPIONS BOWL в Умаг ще се организира сред 8-ми и 15-ти септември.

При момчетата до 12 години победител стана Крум Савов-младши. Той наследник на известния състезателен публицист Крум Савов.