Струмска слава победи Кариана с 2:1 в контролната футболна среща

...

Струмска слава победи Кариана в контрола

Струмска популярност победи Кариана с 2:1 в контролната футболна среща сред двата втородивизионни тима. Давид Асате откри резултата в десетата минута, а Емануил Личев изравни за отбора от Ерден осем минути преди почивката. В 63-ата минута юношата на Левски Лионел Матадос беше изведен в чиста позиция зад тила на отбраната на противника от Цветан Тодоров и с удар от 15 метра донесе успеха на Струмска популярност.

До края радомирци пропуснаха още две чисти положения посредством Адриан Циволи и Матадос.

Международният арбитър Ивайло Стоянов сподели два червени картона - на Симеон Петров от Струмска популярност и Емануил Личев от Кариана.

Следващият надзорен мач на Струмска популярност ще бъдев сряда против Вихрен на терена в Дамяница, а на Кариана - против Беласица в Склаве.