Страхотна събота се оформи за двата мездренски отбори, изиграли срещите

...

Околчица /Моравица/ вкара 12 гола на Миньор /Згориград/

Страхотна събота се оформи за двата мездренски тимове, изиграли срещите си от 8 кръг на Врачанската „ А” Областна футболна група. "Околчица " /Моравица/ сподели същинския си лик и размаза "Миньор 2017 " /Згориград/ с 12:4. Точни за моравчани бяха -Иван Иванов, който наниза 4 гола, Вангел Вангелов и Данаил Тодоров-Даци опънаха мрежата по 3 пъти. А Цветан Николов-Бербатов и Петър Иванов прибавиха по още едно попадение за четвъртата победа на момчетата на кмета Коно Жилковски от началото на сезона.
"Скала 2015 " /Оселна/ също започва мощно срещата и поведе с 6:0 до почивката на "Ботев " /Бърдарски/ геран,чиито футболисти очевидно шокирани не излязоха на терена за второто полувреме. Иван Крумов и Николай Гришев вкараха по 2 гола, по един път се разписаха молдовецът Ефим Вълков и Владимир Стоянов. Съгласно Правилника Спортно техническата комисия ще присъди длъжностен резултат от 9:0 за оселчани. /БНР
Източник: bulnews.bg