Старши треньорът на Ал Насър Руди Гарсия хвърли част от

...

Старши треньорът на Ал Насър разкритикува Кристиано Роналдо

Старши треньорът на Ал Насър Руди Гарсия хвърли част от виновността, за отпадането на полуфинала за Суперкупата на Саудитска Арабия, на Кристиано Роналдо.

Португалецът имаше страховит късмет да изравни, откакто Ал Итихад поведе. Топката бе центирана отдясно и стигна до Роналдо, който шутира, само че Марсел Грое избави, а в идната офанзива Ал Итихад вкара за 2:0 и на процедура реши мача.

След мача Гарсия загатна тъкмо този късмет на Роналдо като повратна точка в мача.

When you hear that Ronaldo's miss cost Al Nassr you may think it was a keeper to beat or penalty image

Insane media hatred against the G.O.A.T
— @Michaelcr7???? (@MichaelCR777)
" Едно от нещата, които трансформираха хода на мача, беше пропуснатият късмет на Кристиано Роналдо през първото полувреме. Поздравявам Ал Итихад. Те изиграха доста по-добро първо полувреме от нас, а ние изиграхме положително второ полувреме, само че за жалост не успяхме да оправим резултата ", сподели Гарсия.

За да налеят сол в раната, почитателите на Ал Итихад предизвикаха Роналдо, скандирайки името на Лионел Меси.

Ал Насър ще изиграе идващия си мач в лигата на 3 февруари против Ал Фатех, а Роналдо към момента не е вкарал формален гол за новия си отбор.