Спукан далак заради 40 лева. Майка от Варна твърди, че

...
Спукан далак заради 40 лева. Майка от Варна твърди, че
Коментари Харесай

Варна изтръпна. Пребиха момче заради пари

Спукан далак поради 40 лв.. Майка от Варна твърди, че синът ѝ е пребит от съученици, тъй като дължал пари. Тя потърси Нова тв, тъй като желае нападателите да получат наказването си.

„ Момчето, на което дължах пари, се беше уговорило с друго по-голямо момче. Двамата ме извикаха зад блока. Поговорихме, само че ненадейно единият стартира да ме рита ”. Това описа в ефира на „ Здравей, България ” потърпевшият Мануел Петров.
-->
По думите му той не усетил незабавно, че далакът му е раздран. „ Разбрахме за сериозността на обстановката, когато отидохме в болничното заведение. Преди това не усещах болежка и можех да се движа ”, показва момчето.

„ Двамата нападатели бяха извикани в полицията на разпит. И нищо. Случаят се проверява от Трето районно управление (на МВР) във Варна ”, съобщи майката на Мануел Елка Куртанова.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР