София. Трети мач ще определи последния полуфиналист в региона и

...

Фаб Файв изравни на Хебърq ще играят трети мач

София. Трети мач ще дефинира последния полуфиналист в района и противник на Миньор 2015, откакто в другия мач довечера Фаб Файв изравни на Хебър на 1-1 след победа с 95:78.

Тимът от Пазарджик имаше преимущество съвсем през цялата първа четвърт, само че в края й противникът му обърна за 22:21. Резултатността се подвигна още повече през втория интервал, като след поредност от замени на водачеството, на почивката Фаб Файв бе напред с 52:46.

След паузата столичният отбор взе самодейността. Той поведе с двуцифрена разлика за първи път в мача, а преди последната част бе се отдръпна при 77:63. В оставащото време Хебър се приближи до 9 точки, само че по-късно домакините още веднъж усилиха задатъка си и завоюваха безапелационно.

Георги Кръстев записа 28 точки и 11 битки за спечелилите. Камен Атанасов се регистрира с 25 точки, 7 битки и 7 асистенции. Мартин Горунов има 18 точки и 9 битки, а дабъл-дабъл от 12 точки и 11 битки има Георги Митровски. За Хебър Кирил Райков бе над всички с 34 точки, 12 и 8 асистенции има Денис Петков.
Източник: focus-news.net