Славия завърши наравно 3:3 срещу руския третодивизионен Спартак Кострома в

...

Славия завърши наравно с руския Спартак Кострома в Турция

Славия приключи наедно 3:3 против съветския третодивизионен Спартак Кострома в предпоследната си другарска среща по време на лагера си в Сиде.

В 34-ата минута Роберто Райчев получи подаване от Кристиан Добре и с шут от наказателното поле даде задатък в интерес на " белите ".

Десет минути по-късно Николай Кръстев се намеси устойчиво след опит за попадение на Саплинов.

В самото начало на втората част Владимир Николов пропусна да удвои задатъка за Славия, а в 64-ата минута Емил Стоев игра с ръка в наказателното поле и Иван Кудряшов изравни за 1:1 след тъкмо осъществяване на дузпа.

Само пет минути по-късно Николов върна задатъка за столичани, вкарвайки на празна врата, откакто Райчев стреля в напречната греда от непосредствена непосредственост.

В 84-ата минута Чунг Нгуен До върна топката към вратаря Кръстев, който нямаше шанс и си означи автогол.

Само две минути по-късно Кудряшов от нов 11-метров углавен удар руснаците поведоха за първи път в дуела.

В третата минута на спомагателното време нов голов шут на Райчев оформи крайния резултат 3:3.