Славия (Прага) бе на косъм да поднесе сензацията на вечерта

...

Късен гол спаси Интер от резил в Шампионската лига

Славия (Прага) бе на косъм да сервира сензацията на вечерта в Шампионската лига. На " Джузепе Меаца " чехите за малко да стигнат до триумф над италианския гранд Интер в среща от Група F. В последна сметка обаче двата отбора врътнаха реми 1:1, откакто домакините оцеляха след изравнително попадение на Барела във втората минута на продължението след края на постоянното време.

Италианците бяха напълно резонно безспорни любимци за триумфа в този мач и тимът контролираше събитията на терена през огромна част от срещата, само че все пак по този начин и не съумя да означи по-ранно попадение.

Първият гол в мача падна в 63-ата минута и бе дело на Олаинка, който от близка отдалеченост довкара една избита от вратаря топка и по този начин бе близо да донесе триумфа на отбора си. Във втората минута от добавеното време обаче Барела изравни. След този мач двата отбора имат по една точка в актива си. В другия ранен мач през днешния ден Лион и Зенит направиха 1:1.
Източник: standartnews.com