Селекционерът на Германия Ханзи Флик призна, че Бундестимът има много

...

Ханзи Флик: Трябва да победим задължително, имаме много работа за вършене

Селекционерът на Германия Ханзи Флик призна, че Бундестимът има доста работа за извършване, в случай че желае да избегне второ следващо отпадане в груповата фаза на международно състезание.

Германия изненадващо загуби от Япония с 1:2 в първия си мач и във втората си среща ще се изправи против първенеца от 2010 година Испания, който разруши Коста Рика със 7:0.

" Нямаме право на повече неточности, би трябвало да подходим с концепцията за наложителна победа ", сподели Флик пред кореспонденти в четвъртък.

Флик сподели още, че е видял доста позитивни неща за 70 минути от мача в сряда. " Трябва да затегнем винтовете в машината и да се опитаме да създадем нещата по-добре. Имаме доста работа за извършване ", добави той.

Маншафтът ще отпадне от шампионата в Катар още в групите, както преди четири години в Русия, в случай че загуби от " Ла Фурия " и в това време Япония избегне проваляне против Коста Рика в неделя.