Считаните от повечето специалисти за най-добри млади тенисисти в лицето

...

Най-добрите сред младите оформиха втория полуфинал в Пекин

Считаните от множеството експерти за най-хубави млади тенисисти в лицето на Ник Кириос и Александър Зверев ще дефинират единият финалист на шампионата в Пекин.

Както е известно, в първия полуфинал ще се срещнат Григор Димитров и Рафаел Надал. Кириос и Зверев пък си осигуриха вълнуваща среща след безпроблемни победи в своите четвъртфинали.

Григор унищожи Агут и е на полуфинал в Пекин

Кириос в профил Стив Дарси без да даде и гейм на противника. При резултат 6:0, 3:0 белгиецът завърши присъединяване си в мача.

За по-голяма конспирация бяха упованията в конфликта сред Зверев и представящия се ужасно в последните седмици Андрей Рубльов. Зверев обаче не остави шансове на добре познатия си противник, давайки му 6 гейма в целия мач - 6:2, 6:4. По този метод германецът се трансформира и в третия тенисист след Рафа Надал и Роджър Федерер, класирал се за финалния Мастърс на осемте най-хубави. Така за него остават свободни пет места, а Григор Димитров е любимец да заеме едно от тях.