Съперникът на ЦСКА София в турнира Лига на Конференциите -

...

Съперник на ЦСКА София вкара шест гола в Украйна

Съперникът на ЦСКА София в шампионата Лига на Конференциите - Зоря Луганск разгроми с 6:1 като посетител Металист Харков в среща от 13-ия кръг в шампионата на Украйна.

Алахяр Саядманеш и Олександър Гладки се разписаха по два пъти във вратата на домакините.

Андрий Ременюк беше дал задатък за тима от Харков още в 6-ата минута, само че по-късно Саядманеш и Гладки се разписаха надлежно в 9-ата и в 38-ата минута.

Двамата голмайстори на Зоря Луганск бяха точни и през второто полувреме на дуела, покачвайки резултата на 4:1 в 55-ата и 71-ата минута.

Реймънд Овусу направи 5:1 в 77-ата минута, а Ахмед Алибеков оформи крайното 6:1 в спомагателното време на срещата.

Зоря се намира на трето място в класирането с актив от 26 точки, а водач е Динамо Киев е с 35 точки.

В четвъртък ЦСКА София гостува на Зоря в Украйна, откакто загуби с 0:1 вкъщи предходната седмица.
Източник: bnr.bg