Повериха пловдивското дерби на Волен Чинков
Съдийската комисия към БФС разгласи назначенията за деветия кръг на efbet Лига. Пловдивското дерби сред Локомотив и Ботев ще бъде ръководено от Волен Чинков. Битките сред Спартак (Варна) - ЦСКА и Лудогорец - Хебър ще бъдат ръководени от задгранични съдии.
Ето всички назначения:
2 септември 2022 година, петък, 18:15 ч.
Футболен Клуб Пирин АД - ПФК Ботев Враца
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Драгомир Руменов Милев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Васил Петров Минев АВАР: Мирослав Максимов Иванов
СН: Николай Георгиев Ангелов
Съдии от чужбина ще свирят Спартак (Варна) - ЦСКА и Лудогорец - Хебър
Това оповестиха от БФС
2 септември 2022 година, петък, 20:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК Локомотив 1929
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Васимир Маруан Ел-Хатиб АВАР: Никифор Деянов Велков
СН: Антон Симеонов Генов
3 септември 2022 година, събота, 17:45 ч.
Спартак 1918 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
Горско стопанство: Ante Culina АС1: Dario Kolarevic АС2: Ivan Starcevic
4-ТИ: Kevin Van Damme ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Диян Христов Вълков
СН: Радан Василев Мирянов
3 септември 2022 година, събота, 20:30 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Ботев АД
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков АС1: Иво Николаев Колев АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев ВАР: Георги Юлиянов Иванов АВАР: Димитър Добромиров Димитров
СН: Йордан Костадинов Иванов
4 септември 2022 година, неделя, 18:45 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Берое - Стара Загора
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Ивайло Красимиров Ненков АВАР: Михаел Петков Павлов
СН: Николай Йорданов Колев
4 септември 2022 година, неделя, 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - Хебър 1918
Горско стопанство: Kevin Van Damme АС1: Nico Claes АС2: Lennert Jans
4-ТИ: Ante Culina ВАР: Драгомир Димитров Драганов АВАР: Христо Пламенов Хаджийски
СН: Ичко Лозев Лозев
5 септември 2022 година, понеделник, 17:30 ч.
ПФК Септември Сф - ПФК Черно море
Горско стопанство: Димитър Димитров Димитров АС1: Димитър Русенов Русев АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Васил Петров Минев ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Иван Захариев Вълчев
5 септември 2022 година, понеделник, 20:00 ч.
ПФК Левски - ПФК Арда Кърджали 1924
Горско стопанство: Владимир Вълков Вълков АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Валентин Станчев Железов АВАР: Мирослав Николаев Желев
СН: Петър Стоянов Петров
Семеен кодекс при БФС си резервира правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Ето всички назначения:
2 септември 2022 година, петък, 18:15 ч.
Футболен Клуб Пирин АД - ПФК Ботев Враца
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Драгомир Руменов Милев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Васил Петров Минев АВАР: Мирослав Максимов Иванов
СН: Николай Георгиев Ангелов
Съдии от чужбина ще свирят Спартак (Варна) - ЦСКА и Лудогорец - Хебър
Това оповестиха от БФС
2 септември 2022 година, петък, 20:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК Локомотив 1929
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Васимир Маруан Ел-Хатиб АВАР: Никифор Деянов Велков
СН: Антон Симеонов Генов
3 септември 2022 година, събота, 17:45 ч.
Спартак 1918 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
Горско стопанство: Ante Culina АС1: Dario Kolarevic АС2: Ivan Starcevic
4-ТИ: Kevin Van Damme ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Диян Христов Вълков
СН: Радан Василев Мирянов
3 септември 2022 година, събота, 20:30 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Ботев АД
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков АС1: Иво Николаев Колев АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев ВАР: Георги Юлиянов Иванов АВАР: Димитър Добромиров Димитров
СН: Йордан Костадинов Иванов
4 септември 2022 година, неделя, 18:45 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Берое - Стара Загора
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Ивайло Красимиров Ненков АВАР: Михаел Петков Павлов
СН: Николай Йорданов Колев
4 септември 2022 година, неделя, 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - Хебър 1918
Горско стопанство: Kevin Van Damme АС1: Nico Claes АС2: Lennert Jans
4-ТИ: Ante Culina ВАР: Драгомир Димитров Драганов АВАР: Христо Пламенов Хаджийски
СН: Ичко Лозев Лозев
5 септември 2022 година, понеделник, 17:30 ч.
ПФК Септември Сф - ПФК Черно море
Горско стопанство: Димитър Димитров Димитров АС1: Димитър Русенов Русев АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Васил Петров Минев ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Иван Захариев Вълчев
5 септември 2022 година, понеделник, 20:00 ч.
ПФК Левски - ПФК Арда Кърджали 1924
Горско стопанство: Владимир Вълков Вълков АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Валентин Станчев Железов АВАР: Мирослав Николаев Желев
СН: Петър Стоянов Петров
Семеен кодекс при БФС си резервира правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ