С ревю на Анджела Мисони започна виртуалната Седмица на модата

...
С ревю на Анджела Мисони започна виртуалната Седмица на модата
Коментари Харесай

Мисони откри седмицата на модата в Милано

С ревю на Анджела Мисони стартира виртуалната Седмица на модата в Милано. Известна със своите зигагообразни десени и разноцветни модели, дизайнерката излъчи видео, с което показа най-новата си сбирка дамско облекло, съчетавайки тоалети за есента и зимата, само че с пролетно-летни решения.

Във видеото, снимано по-рано през февруари в миланския конгрес " Асаджо ", който е затворен от месеци, моделите, облечени в ярки плетива, необятни панталони, дълги рокли и ежедневни тоалети в разнообразни цветове, пресъздават обществени събирания - от боулинг игри до срещи с другари. Някои от тях носят шапки, шалове и якета, а други - бански, топове, къси панталонки или блестящи празненство тоалети, празнувайки " завръщането към естествения обществен живот ". Целта на креативня шеф на линията е да сплоти в едно четирите сезона – пролет, лято, есен и зима.

Виртуалната Седмица на модата в Милано ще продължи до 1 март. Чрез видеа, качени на цифрова платформа, своите сбирки за новия есенно зимен сезон се чака да педставят дизайнерите Джоджо Армани, Миуча Прада, " Валентино " и " Долче и Габана ".  

Петима дизайнери от африкански генезис дебютираха с показване на сбирките си на откриването на седмицата на модата в Милано под надпис " Ние сме Произведено в Италия " ( " We are Made in Italy``). Това стана допустимо с помощта на акцията на единствената чернокожа дизайнерка в стилната камара на Милано - Стела Жан, на дизайнера Едуард Бюканън и основателката на Афро фешън седмица Милано - Мишел Нгомо.

Джой Мерибе идва от Нигерия и стартира работа в Италия като културен посредник. Фабиола Маниракиза идва в Италия като дете от Бурунди и в началото учи медицина. Роденият в Мароко Карим Дауди е роден в град, прочут с традициите си в производството на обувки и учи този поминък. Папе Макоду Фол е на 22 години, когато идва в Италия от Сенегал и стартира работа като артист, продуцент, а в този момент към този момент е дизайнер. Само една от петимата - Жизел Клаудия Нтсама от Камерун, е пристигнала в Италия с желанието да се посвети на модата.

За своите сбирките петима дизайнери са работили с снабдители и са получили препоръки от специалисти вследствие на организацията и съдействието на Италианския фешън съвет. Многоетнически екип от стилисти, фризьори и гримьори спомагат на дизайнерите в подготовката на шоуто. Колекциите могат да бъдат прегледани на уеб страницата на Националната камара на италианската мода.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР