Вкусни изкушения, подаръци и забавления очакват малчуганите на Най-сладкият ден във Варна
С детайли на изненада тази година уредниците ще показват състезателен флашмоб, в който ще приканват да се включи и публиката, а от младежката организация към Червения кръст - Варна ще ни учат по какъв начин се прави първа долекарска помощ.
Всички малчугани могат да оставят пъстър спомен, като изрисуват картина от цветни ръчички, със специфични боички, а всеки който пожелае може да се снима пред колоритното " Пано на насладата “.
Институт " Конфуций “, към Великотърновски университет ще показа магията на китайските изкуства с краснопис, връзване на възли и изрязване на силуети. Представители на ВСУ " Черноризец Храбър “ ще показват приложна просвета.
За феновете на сладките изкушения през целия ден ще има доста лакомства. Ще се раздават гратис - желирани бонбони, локуми, близалки, сокчета, кроасани, торти и сладоледи, а децата от публиката ще вземат участие в голям брой креативен работилници, състезания и томболи, в които ще получат доста дарове и награди.
Доброволци на " Най-сладкият ден “ са младежката организация на PTPY The Dolphins и Български Младежки Червен Кръст – Варна. Събитието се организира с общителното подпомагане на Община Варна.
Празничната фиеста ще се организира на 25 май пред централния вход на Морската градина, от 10:00 до 20:00 ч. Вход свободен!
10-тото юбилейно издание на Най-сладкия ден се осъществя с партньорството на Община Варна, Солвей соди, Холдинг Варна и компания Лазурен бряг, жилищен комплекс " Лабиринт ", пристанище Варна, Енерго про и доста други.
За повече информация - https://www.facebook.com/Nai.sladkiat.den/
ПРОГРАМА – " НАЙ-СЛАДКИЯТ ДЕН “ 2019
10:00 Откриване
10:10 Студио " Палас “, началник Краси Янев
10:30 Демонстрация на първа долекарска помощ от Български Младежки Червен Кръст – Варна
10:40 Ансамбъл " Фолклорни ритми “ и ДТС " Аспаруховче “, р-ли Зоя Георгиева и Никола Николов
11:00 ТОРТА за деца от публиката от Kramer
11:00 Клуб " Айкидо Доджо “ – демонстрации на айкидо техники, сенсей Никола Григоров
11:08 Mажоретен състав – Танцова школа " Стил Денс “, ръководител Силвия Петрова
11:10 Лакомства за децата от SUGAR WORLD
11:13 Детска танцова школа " Пламъче “, началник Кирилка Петрова
11:25 АНОНС ЗА ПЪРВА ТОМБОЛА с награди за деца от публиката
11:25 КХГ " Грация “, хореограф Меглена Генчева
11:30 Възпитаници на Студио " ДА ", началник Маргарита Георгиева
11:35 Натурални сокове OLYMPUS за децата
11:45 Клуб по акробатичен рокендрол КАРТИМ, началник Бойка Боева
12:00 Детска танцова школа " Тракийче “, началник Тодор Тодоров
12:25 Възпитаници от IБ клас към СУ " Неофит Бозвели “ - Варна, началник Марияна Колева
12:27 Изпълнение на Десислава Борисова с танцов акомпанимент - ЧОУ " Феникс “
12:30 Мария Бурова с група " Малчугани “
12:35 Желирани бонбони SMILE GUMMY за децата
12:35 Вокална група " Весели щурчета “, началник Радослава Димова
12:45 ТЕГЛЕНЕ НА НАГРАДИ ОТ ПЪРВА ТОМБОЛА – за деца от публиката
13:00 Възпитаници на музикалния възпитател Мила Маврова
13:30 PARTY JACK шоу – клоуни с балони
13:30 Брейк групировка " Крейзи Форс “, началник Кирил Райчев
13:40 Възпитаници на музикалния възпитател Мила Маврова
14:10 СПОРТЕН ФЛАШМОБ – " БиС – Благотворителност и Спорт “
14:20 Street Dance School THE CENTER, хореограф Мариела Станчева
14:24 Конкурс с награди за деца, от Вето - уреди за вграждане
14:25 Изпълнения на виртуозния пианист Тони Троев
14:40 ВСУ " Черноризец Храбър “ – демонстрации на приложна просвета
14:40 Балетна школа " Танцова работилница “, ръководител Десислава Димитрова
14:45 ТОРТА за деца от публиката от сладкарска работилница АМИЙО
14:45 PM Dance Studio, началник Поли Михайлова
14:55 Изпълнение на Весела Цанкова – колоратурно сопрано, лауреат от интернационалните състезания
15:00 Арт студио " Арлекин “ – деца костюми на приказни герои
15:00 Вокална група " Фреш “ и ВТС " Варненски СмакОлики ", ръководител Наталия Пурик
15:10 АНОНС ЗА ВТОРА ТОМБОЛА с награди за деца от публиката
15:10 Street Dance School THE CENTER, хореограф Мариела Станчева
15:15 Балетна школа " Реверанс “, началник Ирена Радева
15:20 Институт " Конфуций “ към ВТУ – магията на китайските изкуства
15:20 Балетно студио " Звездна дъга “, началник Елена Бубновская
15:40 Възпитаници на музикалния възпитател Павлинка Тодорова
16:00 Гризки " Зайо Байо “ – за деца от публиката
16:20 Клуб по танци " Стар Денс “, началник Радостина Христова
16:40 Arsen Magic – занимателни фокуси и анимация за деца от публиката
16:50 ТЕГЛЕНЕ НА НАГРАДИ ОТ ВТОРА ТОМБОЛА – за деца от публиката
17:10 Вокална групировка " Бънджи Сингърс “, р-ли Тома и Марияна Езекиеви
18:10 Торти " Пуфис “ за деца от публиката
18:10 Възпитаници на музикалния възпитател Кремена Матева
19:10 Пламен Любенов – спечелилият в " България търси гений “
19:20 Ансамбъл при " Китарен център за млади създатели “, ръководител Боян Дойчев
19:30 Изпълнения на рок банди от Rock School
20:00 Финал
Източник: varna24.bg
КОМЕНТАРИ