Реал (Мадрид) започна новия сезон с трофей, след като столичани

...

Реал се разправи с Милан, започна сезона с трофей

Реал (Мадрид) стартира новия сезон с трофей, откакто столичани се постановиха с 3:1 над Милан в спор за трофея " Сантяго Бернабеу ".

За гостите дебют направи Гонсало Игуаин, който съумя да се разпише във вратата на един от някогашните си тимове.

Началото на мача бе стремително, а още до 4-ата минута феновете видяха два бързи гола.

Снимка 372926
Източник:

Карим Бензема откри резултата във 2-ата минута, а отговорът на италианците бе мълниеносен - новата покупка Игуаин изравни. Реал обаче откри презъхдоство над противника си и бе въпрос на време да стигне до ново попадение, което бе дело на Гарет Бейл.

Уелсецът се разписа в последната минута на първото полувреме от близка отдалеченост.

Крайният резултат 3:1 оформи Борха Майорал в заключителните секунди на срещата. Така Хулен Лопетеги потегли с купа отпред на " кралете ".