Халфът на Левски - Асен Митков, бе заменен в края

...

Асен Митков ще бъде готов за пълни 90 минути на Лаута

Халфът на Левски - Асен Митков, бе сменен в края на семейството на Черно море. Младежкият национал се завърна на терена след дълготрайно лекуване на травма, а в 77-ата минута усети проблеми и от медицинския щаб незабавно избраха да го извадят от игра.

Ситуацията с полузащитника обаче не е тревожна и той ще бъде на линия за гостуването на Локомотив (Пловдив). Мачът на " Лаута " е в събота от 20:15 часа.

Преди него двата тима имат идентичен актив, само че " сините " са четвърти поради по-добри индикатори в директните мачове от постоянния дял. Ако Лудогорец завоюва Купата на България, четвъртата позиция ще праща на бараж за Лигата на конференциите, написа " Тема Спорт ".

" Сините " стартират от през днешния ден подготовка за конфликта с " черно-белите ".

През този сезон Асен има 21 мача за Левски, в които означи две попадения и даде също толкоз голови пасове.