реагира по най-добрия възможен начин след разочароващата загуба с 2:3

...

Отличен Наполи стовари гнева си върху Сасуоло

реагира по най-хубавия вероятен метод след разочароващата загуба с 2:3 от, която накара тима да не помни за Скудетото. “Партенопеите ” записаха безапелационен триумф с 6:1 над гостуващия в днешния дуел посред им от 35-ия кръг на.

Неаполитанците поведоха още в седмата минута, когато беше прецизен с глава след корнер. В 15-ата минута съотборникът му също се разписа с глава след осъществяване на ъглов удар. Четири минути по-късно точно нападателят асистира за третия гол в мача, който беше дело на. След две минути преднината на домакините набъбна още повече, когато също добави името си измежду голмайсторите с прекрасен шут от разстояние. В 54-ата минута водещият изпълнител в клубната история комбинира с за второто си попадение в мача. В 80-ата минута също съумя да означи гол за “адзурите ”, а в 87-ата вкара почетния гол за гостите след продължителна тяхна офанзива.

IFTV: "Sassuolo are giant killers "

Napoli: "Hold my beer "
— Italian Football TV (@IFTVofficial)
Така резервира третата си позиция в класирането с актив от 70 точки или на четири от водача, чийто мач с е на следващия ден. продължава да бъде десети с 46 пункта на сметката си.

Снимки: Gettyimages
 Босът на Наполи: Гатузо не искаше Златан да пристигна при нас, Анчелоти... Босът на Наполи: Гатузо не искаше Златан да пристигна при нас, Анчелоти... 29 апр | 14:26  Нападател на Верона е в радара на Наполи Нападател на Верона е в радара на Наполи 29 апр | 10:31  Милан е в напреднали договаряния със Сасуоло за Берарди Милан е в напреднали договаряния със Сасуоло за Берарди 27 апр | 17:06 Още от Футбол свят  На 45 минути от купата: Реал Мадрид 2:0 Еспаньол На 45 минути от купата: Реал Мадрид 2:0 Еспаньол 30 апр | 17:15 10778 19  Мино Райола умря на 54 години Мино Райола умря на 54 години 30 апр | 17:11 15044 28  Виляреал се провали против изпадащ Виляреал се провали против изпадащ 30 апр | 17:00 1283 0  Ливърпул си свърши работата против Нюкасъл Ливърпул си свърши работата против Нюкасъл 30 апр | 16:22 19841 77  Бербатов: Искам Роналдо да остане в Юнайтед, само че ще го схвана, в случай че напусне Бербатов: Искам Роналдо да остане в Юнайтед, само че ще го схвана, в случай че напусне 30 апр | 15:51 2475 4 Виж всички Водещи Новини  Левски 2:0 Ботев (Пд), страховит дебютен гол на бранител Левски 2:0 Ботев (Пд), страховит дебютен гол на бранител 30 апр | 17:30 19589 168  Мино Райола умря на 54 години Мино Райола умря на 54 години 30 апр | 17:11 15044 28  На 45 минути от купата: Реал Мадрид 2:0 Еспаньол На 45 минути от купата: Реал Мадрид 2:0 Еспаньол 30 апр | 17:15 10778 19  Ливърпул си свърши работата против Нюкасъл Ливърпул си свърши работата против Нюкасъл 30 апр | 16:22 19841 77  Играят се шест мача от Втора лига, Септември още веднъж лети Играят се шест мача от Втора лига, Септември още веднъж лети 30 апр | 17:00 17107 23 Класиране Програма