Расмус Хьойлунд отбеляза първото си попадение във Висшата лига, а

...

Юнайтед обърна Астън Вила от 0:2 до 3:2

Расмус Хьойлунд означи първото си попадение във Висшата лига, а Алехандро Гарначо заби две и Манчестър Юнайтед направи поврат от 0:2 до 3:2 над Астън Вила. Така Вила изостана от лидера , а алените дяволи се изкачиха на шеста позиция. Ливърпул има 42 точки, бирмингамци – 39, а Юнайтед е с 31.

Астън Вила поведее небрежно в средата на първото полувреме. В 21-та минута Джон Макгин центрира, а вратарят Андре Онана остави топката да влети в мрежата му. Пет минути по-късно Клеман Ленгле посрещна центриране от ъглов удар на далечна греда и смъкна акробатично топката за Леандер Дендокер, който я вкара за 0:2.

Алехандро Гарначо обаче въодушеви отбора на Ерик загар Хаг за поврат след почивката. В 59-ата минута Бруно Фернандеш лиши топката и подаде на Маркъс Рашфорд, който пусна пас към Гарначо за 1:2. 12 минути по-късно Гарначо вкара за 2:2 след неприятно изчистено центриране на Фернандеш. Така.

Победният гол падна в 82-та минута. След центриране от корнер Хьойлунд би от воле за 3:2.

На трибуните на „ Олд Трафорд “ беше и бъдещият шеф на алените дяволи Сър Дейв Брайлсфорд. Той е шеф по спортните въпроси в Ineos –. Именно той направи велосипедния отбор доминантна мощ в Тур дьо Франс.
Източник: flashnews.bg