Проф. д-р Росен Стоянов, експерт по политически комуникации и д-р

...
Проф. д-р Росен Стоянов, експерт по политически комуникации и д-р
Коментари Харесай

Истина ли е? Експерти дадоха изумителна прогноза за вота

Проф. доктор Росен Стоянов, специалист по политически връзки и доктор Любомир Стефанов разясниха въздействието на предизборната акция в ефира на NOVA NEWS.

Според Стефанов, политиците са удовлетворени от хаоса, рецесиите и кашата, в която сме се самозабъркали. „ Защото това им позволява да приказват всичко и нищо съответно и да трансфорат акцията в конфликт сред водачите. Да се образува държавно управление наподобява невероятно към днешна дата ”.

-->

„ Ние гласуваме за политиците и делегираме правото да се самоуправляваме на тях и пожелаваме те да ни съставляват. Те не могат да абдикират от отговорността, която им разпореждаме. Не желаеме експертно държавно управление. Искаме тези, за които сме дали своят вот, да ни ръководят ”, счита Стоянов.

„ Гласуваме партийно, гласуваме с номера в интегрална бюлетина. Тоест, делегира се отговорност. Гражданите посредством гласа си упълномощават своя политически фаворит да съставлява техния интерес. Партията по никакъв начин не е упълномощена законно да пределегира гласа на българския жител. Бягството зад експертен кабинет е цинизъм ”, сподели Стефанов.

 
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР